ekspert domeny Generatywnej Sztucznej Inteligencji (b2b)

Wrocław

Santander

Our purpose is to help people and businesses prosper. We strive to make all we do Simple, Personal and Fair.

View all jobs at Santander

Country: Poland

Zadania, które będziesz realizować:

  • wsparcie właściciela biznesowego platformy, systemów i komponentów rozwiązań wykorzystujących sztuczną inteligencję,
  • konsultacje oraz wsparcie w wypracowaniu przypadków użycia i oceny business case dla inicjatyw GenAI,
  • kreowanie inicjatyw z obszaru sztucznej inteligencji oraz wsparcie w integracji rozwiązań banku i Grupy Santander,
  • współpraca z Grupą Santander w zakresie realizowanych projektów i inicjatyw AI dla platformy LuzIA,
  • wypracowanie unikalnych, rozwijanych w SBP komponentów platformy LuzIA oraz nadzór na pracami dostawców tego typu usług i komponentów,
  • opracowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej i projektowej, identyfikacja ryzyka i planowanie działań zapobiegawczych,
  • aktywne śledzenie badań i trendów, udział i prowadzenie webinarów oraz promowanie rozwiązań Generative AI,
  • tworzenie i utrzymywanie repozytorium wzorców architektonicznych dla GenAI, prowadzenie warsztatów i szkoleń.

Nasze oczekiwania:

  • znajomość architektury systemów informatycznych oraz zagadnień związanych z bezpieczeństwem, prywatnością oraz etycznymi aspektami wdrażania AI,
  • doświadczenia w korzystaniu z rozwiązań Generative AI ze szczególnym uwzględnieniem dużych modeli językowych (LLM),
  • biegłość w programowaniu w językach Python lub R, dobra znajomość bibliotek i frameworków np. TensorFlow, PyTorch, Langchain,
  • praktyka w korzystaniu z rozwiązań chmurowych ze szczególnym uwzględnieniem Azure, mile widziane doświadczenia z AWS i GCP,
  • doświadczenia w zarządzaniu i wdrażaniu złożonych systemów informatycznych oraz analizie wymagań biznesowych i technicznych,
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem lub w pełnieniu roli lidera złożonych projektów informatycznych,
  • wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, perfekcyjna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • umiejętność budowania relacji i współpracy, dyspozycyjność pozwalająca na pracę w projektach międzynarodowych

To, co oferujemy:

  • współpraca na podstawie umowy B2B
  • praca w modelu hybrydowym (Wrocław/Poznań/Warszawa), możliwość pracy zdalnej
  • wewnętrzne inicjatywy rozwojowe umożliwiające doskonalenie kompetencji zawodowych
  • wsparcie zespołu, otwartość, docenianie
  • stosowanie najwyższych standardów zarządzania ryzykiem, dbanie o bezpieczeństwo naszych klientów i świadczonych usług

  • Share this job via
  • or

* Salary range is an estimate based on our AI, ML, Data Science Salary Index 💰

Job stats:  3  0  0

Tags: AWS Azure GCP Generative AI LangChain LLMs Python PyTorch R TensorFlow

Region: Europe